Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

АКЦИЈА НА МОТОКУЛТИВАТОР NP100FCZ Pazar5 Претпријатие

пред 1 година Дом и семејство - Друго  Strumica

36,000 ден

  • АКЦИЈА НА МОТОКУЛТИВАТОР NP100FCZ Pazar5 | Strumica, Македонија, zaprodazba.mk
  • АКЦИЈА НА МОТОКУЛТИВАТОР NP100FCZ Pazar5 | Strumica, Македонија, zaprodazba.mk
  • АКЦИЈА НА МОТОКУЛТИВАТОР NP100FCZ Pazar5 | Strumica, Македонија, zaprodazba.mk
  • АКЦИЈА НА МОТОКУЛТИВАТОР NP100FCZ Pazar5 | Strumica, Македонија, zaprodazba.mk
  • АКЦИЈА НА МОТОКУЛТИВАТОР NP100FCZ Pazar5 | Strumica, Македонија, zaprodazba.mk
Локација: Strumica
Цена: 36,000 ден

Pazar5 НОВО НОВО !!! НИ ПРИСТИГНА НАЈПОПУЛАРНИОТ OKAY Мотокултиватор со Дизел мотор !!

Намалување од 800€ на неверојатни 599€! Количините се ограничени!

- Директен кардански пренос на моторот
- Eкономичен и ергономичен дизел мотор со моќност од 7,5 коњски сили.
- Широчина на фрезирање 20-100 cm
- Тип на ножеви на фрезата - 8x3(12) ножеви на лева и десна страна вкупно 24 ножеви
- Длабочината на фрезирање се регулира од 10-25cm
- Потрошувачка на гориво 400ml на 1 час
- Тежина 84 кг

Гратис: браздач и плуг!
12 месеци гаранција!
Достава до вашиот дом!

Facebook: https://www.facebook.com/pg/NAJKPROMDOOEL
web: www.najkprom.com.mk
Контакт: 034 523 513, 075 468 397 , 075 468 396, 075 468 450

Ознаки:

pazar

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.