Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Барам стан под наем во Охрид од 40-60м2 Физичко лице

пред 2 месеци Живеалишта - Станови  Ohrid

-- ден

  • Барам стан под наем во Охрид од 40-60м2 | Ohrid, zaprodazba.mk
Локација: Ohrid
Цена: -- ден По договор

Барам стан под наем во Охрид од 40-60м2, за период јули, август, септември/2021г.

Дополнителни детали

барам За изнајмување
Број на соби 1+1
Декориран Да
Балкон Да
Површина 40-60м2

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.