Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

ДВА СТАНА ЕДЕН НАД ДРУГ ВО НАСЕЛБА ЛИСИЧЕ Физичко лице

пред 1 година Живеалишта - Станови  Skopje

70 ден

  • ДВА СТАНА ЕДЕН НАД ДРУГ ВО НАСЕЛБА ЛИСИЧЕ | Skopje, zaprodazba.mk
Локација: Skopje
Цена: 70 ден По договор

Се продаваат два стана (62м2 и 118м2), секој со свој влез на тивка и убава локација во населба Лисиче, на 3 километри од Центар.

Становите се во склоп на семејна куќа на ул. Илија Димовски број 5-б.

Стан 62м2 на приземје.

Стан 118м2 на кат и поткровје.

Дворно место 60 м2.

Становите се физички поделени со посебни имотни листи, секој со свој влез, двор и паркинг место.

Посебни струјомери и посебни водомери.

Идеално за две фамилии.

Цена многу поволна и со сериозни купци има простор за договор околу условите за плаќање.

Дополнителни информации на тел. 078 541-758.

Дополнителни детали

барам За продажба
Број на соби 5+1
Балкон Да
Површина 188

Ознаки:

ск

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.