Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Издаваме апартмани во Лагадин (Охрид) комплетно опремени! Villa Lagadin, Ohrid Претпријатие

пред 1 месец Живеалишта - Станови  Ohrid

-- ден

  • Издаваме апартмани во Лагадин (Охрид) комплетно опремени! Villa Lagadin, Ohrid | Ohrid, Македонија, zaprodazba.mk
Локација: Ohrid
Цена: -- ден

Издаваме апартмани во Лагадин (Охрид) комплетно опремени!

Апартманите се оддалечени 150 метри од плажа, одлично е за одмор и фамилија затоашто навечер е тивко и поладно од центарот. Нашите апартмани влучуваат 1 брачен кревет, 2 единечни кревети, кујна, WC, телевизор, клима, паркинг простор, место за кучиња, скара и двор. Доколку се одлучите контактирајте не.

Контакт телефон: 071400966, 072208496.

Ве очекуваме.

Дополнителни детали

барам За изнајмување
Број на соби 2+1
Декориран Да
Балкон Да

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.