Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Издавам наместен стан Физичко лице

пред 1 година Живеалишта - Станови  Skopje

12,300 ден

  • издавам наместен стан | Skopje, zaprodazba.mk
Локација: Skopje
Цена: 12,300 ден

Се издава наместен стан од 46,7 м2 во Кисела Вода, на Рампа позади лесковачка скара Вили. Месечна кирија изнесува 200 евра. Телефон за контакт 070365252.

Дополнителни детали

барам За изнајмување
Број на соби 2+1
Декориран Да
Балкон Да
Површина 46,7

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.