Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Издавање-Боемска улица Физичко лице

пред 6 месеци Живеалишта - Друго  Skopje
Локација: Skopje
Цена: -- ден По договор

Се изнајмува простор во Боемска уличка во Дебар Маало, погоден за секоја намена. Просторот се состои од две конференциски простории од околу 35-40м2, погодни за секеја намена, како конферециска сала ,две простории од околу 20 м2, тоалет, бања, чајна кујна и претсобје. Просториите имаат клима инвертор и приватно парно.

Контакт телефон 076/440 664

Дополнителни детали

барам За изнајмување

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.