Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Изнајмувам комплетно наместен стан во Скопје- Мичурин на 3 спрат со лифт, клима тераса со убава сенка. Физичко лице

пред 3 седмици Живеалишта - Станови  Skopje

-- ден

  • Изнајмувам комплетно наместен стан во Скопје- Мичурин на 3 спрат со лифт, клима тераса со убава сенка. | Skopje, zaprodazba.mk
Локација: Skopje
Цена: -- ден

Изнајмувам комплетно наместен стан, нова градба на 3 спрат со клима и убава тераса. Веднаш вселив.

Дополнителни детали

барам За изнајмување
Број на соби 2+1
Декориран Да
Балкон Да
Површина 50м2

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.