Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

ИНВЕНТАР !!!!!!! Физичко лице

пред 1 година Технологија - Индустриска опрема  Skopje
Локација: Skopje
Цена: -- ден

Се продава Инвентар.....

Фритеза 6000 денари

Витрина (ладилник) 6000 денари

Витрина (топол стол) 9000 денари - зелено жолта

Витрина 6000 денари - зелено жолта

Мала витрина за пецива 3000 денари

Кафемат 15000 денари

Табуретки 500 денари

масички ( железни ногарки и дрвени ) 1000 денари

Сепаре 2000 денари

Имам и фрижидер кој не е на сликите вертикален користен 6 месеци - 12000 денари

ЗЕ ПОВЕЌЕ КУПЕНИ ПРОИЗВОДИ СЛЕДУВА ПОПУСТ !!!!!!

Дополнителни детали

Статус Се користи

Ознаки:

oglasi

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.