Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Камп приколка во кампот АС во Струга Физичко лице

пред 6 денови Живеалишта - Куќи/Вили  Struga

-- ден

  • Камп приколка во кампот АС во Струга | Struga, zaprodazba.mk
Локација: Struga
Цена: -- ден По договор

Се продава приколка во кампот АС во Струга.Цена по договор.

Дополнителни детали

барам За продажба
Број на спратови 1
Број на соби 1+0
Декориран Не
Балкон Не
Површина 15

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.