Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Кука во Велес на 3 спрата 195м2,kuka vo veles,stanovi za prodazba vo veles,stanovi mk,prodavam stan vo skopje,stanovi vo veles Физичко лице

пред 1 година Живеалишта - Куќи/Вили  Veles

-- ден

  • Кука во Велес на 3 спрата 195м2,kuka vo veles,stanovi za prodazba vo veles,stanovi mk,prodavam stan vo skopje,stanovi vo veles | Veles, Македонија, zaprodazba.mk
  • Кука во Велес на 3 спрата 195м2,kuka vo veles,stanovi za prodazba vo veles,stanovi mk,prodavam stan vo skopje,stanovi vo veles | Veles, Македонија, zaprodazba.mk
  • Кука во Велес на 3 спрата 195м2,kuka vo veles,stanovi za prodazba vo veles,stanovi mk,prodavam stan vo skopje,stanovi vo veles | Veles, Македонија, zaprodazba.mk
  • Кука во Велес на 3 спрата 195м2,kuka vo veles,stanovi za prodazba vo veles,stanovi mk,prodavam stan vo skopje,stanovi vo veles | Veles, Македонија, zaprodazba.mk
  • Кука во Велес на 3 спрата 195м2,kuka vo veles,stanovi za prodazba vo veles,stanovi mk,prodavam stan vo skopje,stanovi vo veles | Veles, Македонија, zaprodazba.mk
  • Кука во Велес на 3 спрата 195м2,kuka vo veles,stanovi za prodazba vo veles,stanovi mk,prodavam stan vo skopje,stanovi vo veles | Veles, Македонија, zaprodazba.mk
Локација: Veles
Цена: -- ден По договор

се продава кука во велес на три спрата (195м2) над автобуската стааница близу до јурија. погодна е за зивеенје на две фамилии со надворешни скали . се продава со се намештај веднаш вселлива.

има 7 соби, две кујни , де купатила, огрев на дрва со три тараси, цврста градба со 3 плоци.

Дополнителни детали

барам За продажба
Број на спратови 3
Број на соби 6+1
Декориран Да
Балкон Да
Површина 195

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.