Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Купувам стан до 42m2 во Скопје Физичко лице

пред 9 месеци Живеалишта - Станови  Skopje

-- ден

  • Купувам стан до 42m2 во Скопје | Skopje, zaprodazba.mk
Локација: Skopje
Цена: -- ден По договор

Купувам стан во Скопје до 42 m2, локација околу Клинички центар или населбите околу него.

Дополнителни детали

барам За продажба
Број на соби 1+1
Декориран Не
Балкон Да
Површина 42

Ознаки:

stan стан

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.