Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Кујна и шпорет Физичко лице

пред 1 година Дом и семејство - Кујнски мебел и опрема  Bitola

200 ден

  • Кујна и шпорет | Bitola, Македонија, zaprodazba.mk
  • Кујна и шпорет | Bitola, Македонија, zaprodazba.mk
  • Кујна и шпорет | Bitola, Македонија, zaprodazba.mk
  • Кујна и шпорет | Bitola, Македонија, zaprodazba.mk
Локација: Bitola
Цена: 200 ден

Се продава кујна, релативно нова, добро сочувана во одлична состојба. Се продава заедно со шпорет. (но може и без) Димензии на работна маса: должина 1,45 цм; висина 83 цм; ширина 58 цм. Висач 1- должина 1,60 цм; висина 74; ширина 30 цм Висач 2- должина 1,50 цм; висина и ширина како и висач 1.


 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.