Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Кујна комплет Физичко лице

пред 5 месеци Дом и семејство - Кујнски мебел и опрема  Skopje
Локација: Skopje
Цена: 24,000 ден

Се продава комплет блок кујна, шпорет,чешма,лавабо и бољерче.

Стари се две години и одлично сочувани. Спецификациите за шпоретот ги има на следниот линк: https://www.ex.mk/index.php/beko-cse-67300-gw-detail

Ознаки:

pazar5

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.