Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Куќа во Велес ( Варналиите ) Физичко лице

пред 1 година Живеалишта - Куќи/Вили  Veles

2,379,000 ден

  • Куќа во Велес ( Варналиите ) | Veles, Македонија, zaprodazba.mk
  • Куќа во Велес ( Варналиите ) | Veles, Македонија, zaprodazba.mk
  • Куќа во Велес ( Варналиите ) | Veles, Македонија, zaprodazba.mk
  • Куќа во Велес ( Варналиите ) | Veles, Македонија, zaprodazba.mk
  • Куќа во Велес ( Варналиите ) | Veles, Македонија, zaprodazba.mk
  • Куќа во Велес ( Варналиите ) | Veles, Македонија, zaprodazba.mk
  • Куќа во Велес ( Варналиите ) | Veles, Македонија, zaprodazba.mk
Локација: Veles
Цена: 2,379,000 ден По договор

Се продава Куќа, на улица Благој Јосмов 2, Област - Плоштад Варналии, Велес. Површина 107м2, дворно место 47м2, простор на приземје погоден за деловна намена. Променети се сите прозорци со нови PVC 6-коморни Kommerling прозорци. Куќата има излез на две улици и непосредна близина до централно градско подрачје. Цена: 39000 Евра. телефони за контакт: 078 404 877, 043 223 978, 071 887 425. Цената не е фиксна !

Дополнителни детали

барам За продажба
Број на спратови 2
Број на соби 5+1
Декориран Не
Балкон Не
Површина 107 m2 + 47 m2

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.