Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Куќа со деловен објект во центар на Прилеп Физичко лице

пред 7 месеци Живеалишта - Куќи/Вили  Prilep

-- ден

  • Куќа со деловен објект во центар на Прилеп | Prilep, zaprodazba.mk
Локација: Prilep
Цена: -- ден По договор

Се продава куќа со деловен објект и дворно место во центарот на Прилеп со комплетна документација

Дополнителни детали

барам За продажба
Број на спратови 2
Број на соби 3+1
Декориран Да
Балкон Не
Површина 270м2

Ознаки:

kuki prilep

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.