Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Мерцедес C180 Физичко лице

пред 1 месец Автомобили - Друго  Skopje

2,800 ден

  • Мерцедес C180 | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
Локација: Skopje
Цена: 2,800 ден

Црна металик

1998

Бензин (без плин)

140000км


 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.