Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Пежо 206 Физичко лице

пред 4 месеци Автомобили - Мал автомобил  Gevgelija

73,800 ден

  • Пежо 206 | Gevgelija, zaprodazba.mk
Локација: Gevgelija
Цена: 73,800 ден

206 xr prezence D, M1 patnichko, маса на возило 1045, зафатнина на моторот 1868, силина на моторот 51 kw, боја на возилото sina /91, обичен дизел од 2000 год. со две нови летни гуми R 14", радио cd, нов акумулатор од дата 16.08.2019 год. со гарантен лист, регистрирана до 23.06.2020 год.

Дополнителни детали

барам За продажба
Автомобилски марки Peugeot
Автомобил модел 206
Гориво Нафта
Година 2000
Менувач Рачен
Километри 99000
Статус Се користи

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.