Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

ПРОДАВАМ/ИЗДАВАМ спрат од куќа во Стајковци Физичко лице

пред 8 месеци Живеалишта - Куќи/Вили  Skopje

8,000 ден

  • ПРОДАВАМ/ИЗДАВАМ спрат од куќа во Стајковци | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • ПРОДАВАМ/ИЗДАВАМ спрат од куќа во Стајковци | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • ПРОДАВАМ/ИЗДАВАМ спрат од куќа во Стајковци | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
Локација: Skopje
Цена: 8,000 ден

Се продава/издава спрат од куќа во Стајковци, во близина на основното училиште, изградена во 1995 година.

Со квадратна површина од 130 м2. Вклучува голем салон, 3 спални соби, едно купатило, и бања. Спратот е наместен, со два големи балкони.

Куќата е целосно легализирана, има имотен лист и е во сопственост на едно лице. Има простор за паркинг место во дворот. Просторот е слободен од 1 јануари 2020 година.

Цена: 130 евра за изнајмување / 60 000 евра за продажба на спратот.

Контакт телефон 077 588 305, 075 660 289

Дополнителни детали

барам За изнајмување
Број на спратови 2
Број на соби 3+1
Декориран Да
Балкон Да
Површина 130

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.