Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Продавам куќа во Волково Физичко лице

пред 1 година Живеалишта - Куќи/Вили  Skopje

-- ден

  • Продавам куќа во Волково | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
Локација: Skopje
Цена: -- ден По договор

Продавам куќа во Волково, високо приземје 5 соби и подрум, место за две возила како и нова градба во склоп на дворот 25м2 со купатило. Делумно реновирана и комплетна докуемтација.

Дополнителни детали

барам За продажба
Број на спратови 1
Број на соби 5+1
Декориран Да
Балкон Не
Површина 110м2

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.