Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Продавам куќа во Прилеп Физичко лице

пред 1 година Живеалишта - Куќи/Вили  Prilep

-- ден

  • Продавам куќа во Прилеп | Prilep, zaprodazba.mk
Локација: Prilep
Цена: -- ден По договор

Се продава куќа во Прилеп со 2 ката и приземје, секоја спрат има по 100 м2, уреден и веднаш вселив во одлична состојба. На секој спрат има тоалет. Цена по договор.

Дополнителни детали

барам За продажба
Број на спратови 3
Број на соби 8+1
Декориран Да
Балкон Да
Површина 350 u043c2

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.