Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Продавам Фиат Брава Физичко лице

пред 1 месец Автомобили - Хачбек  Skopje

37,000 ден

  • Продавам Фиат Брава | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • Продавам Фиат Брава | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • Продавам Фиат Брава | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • Продавам Фиат Брава | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • Продавам Фиат Брава | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
Локација: Skopje
Цена: 37,000 ден

Произведена 2000 година. Регистрирана до мај 2021 година, редовно серивисирана со поминати 160.000 километри. Има нови гуми, сменет ребрест каиш на 130.000 километри, сменета ламела, сменета бомбина, сменети високо напонески кабли, и сменето улје.

Дополнителни детали

барам За продажба
Автомобилски марки Fiat
Автомобил модел Brava
Гориво бензин
Година 2000
Менувач Рачен
Километри 160000
Статус Се користи

Ознаки:

фиат

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.