Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

ПРОДАВАМ LADA 110 Физичко лице

пред 1 месец Автомобили - Седан  Skopje

-- ден

  • ПРОДАВАМ LADA 110 | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • ПРОДАВАМ LADA 110 | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • ПРОДАВАМ LADA 110 | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • ПРОДАВАМ LADA 110 | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
Локација: Skopje
Цена: -- ден По договор

ПРОДАВАМ LADA 110, произведена 2000 год. поминати 89.000 км, бензинец, во одлична состојба, мотор зачуван, редовно сервисирана, прв газда, фабричка боја – златна, нов акумулатор со гаранција до 27.10.2022 год.

ПАЛИ ВОЗИ,

За цена ќе се договориме !

Дополнителни детали

барам За продажба
Автомобилски марки Lada
Автомобил модел 110
Гориво бензин
Година 2000
Менувач Рачен
Километри 90000
Статус Се користи

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.