Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Продажба на индивидуална куќа Физичко лице

пред 3 месеци Живеалишта - Куќи/Вили  Gradsko

-- ден

  • продажба на индивидуална куќа | Gradsko, zaprodazba.mk
Локација: Gradsko
Цена: -- ден По договор

-izvonredna mestopolozba,2 vleza,vo neposredna blizina, uciliste ,gradinka,zdravstven dom,so izrabotena demit fasada so termoizolacija

-podrumska prostorija od 60m2

-potkroje koe moze da se koristi za stamben prostor 70m2

-dvorno mesto so uredeno zelenilo i zimzeleni drva

Дополнителни детали

барам За продажба
Број на спратови 2
Број на соби 4+2
Декориран Да
Балкон Да
Површина 350м2

Ознаки:

kuka dojran

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.