Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Простор на партизанска спроти City Moll. Физичко лице

пред 8 месеци Живеалишта - Друго  Skopje

-- ден

  • Простор на партизанска спроти City Moll. | Skopje, zaprodazba.mk
Локација: Skopje
Цена: -- ден

Простор на партизанска спроти City Moll.
тел. 075677511

Се издава простор од 42m2 на атрактивна локаија
на ул.Партизански одреди во Тафталиџе 2 спроти


City Moll.
тел. 075677511

Погоден за секаков вид на бизниси :
*канцеларија
*дуќан
*фризерски салон
*бутик/конфекција
*гранапче

Дополнителни детали

барам За продажба

Ознаки:

skopje

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.