Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Релаксатор со музика Физичко лице

пред 2 седмици Дом и семејство - За Деца  Skopje

2,500 ден

  • Релаксатор со музика | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • Релаксатор со музика | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
Локација: Skopje
Цена: 2,500 ден

Релаксатор/лулашка, со батерии за бебе до 6кг со музика. Релаксаторот работи во 3 брзини. Многу е практичен и удобен.

Ознаки:

pazar3

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.