Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Се бараат заварувачи за работа во Петрич Бугарија Претпријатие

пред 1 месец Pабота - Индустрија/Занаетчии/Производство  Ново Село

-- ден

  • Се бараат заварувачи за работа во Петрич Бугарија | Ново Село, zaprodazba.mk
Локација: Ново Село
Плата: -- ден По договор

Фирмата Техно Сервиз ПВС ЕООД- Петрич има потреба од заварувачи со работно искуство и бугарски пасош за работа во с. Марикостиново општина Петрич.

Обезбедено храна и транспорт.

Сите вработени лица ќе бидат пријавени.

Сите заинтересирани нека се јават на телефонските броеви:

077-832-567

070-727-339

Дополнителни детали

Тип на работа Полно работно време

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.