Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Се издава дуќан од 24м2 спроти Citymall Физичко лице

пред 1 месец Pабота - Недвижнини - Пребарување на работни места  Skopje

-- ден

  • Се издава дуќан од 24м2 спроти Citymall | Skopje, zaprodazba.mk
Локација: Skopje
Плата: -- ден

Се издава дуќан од 24м2. Дуќанот се наоѓа во близина на CityMall на улица Лондонска бр.19

Дополнителни детали

Тип на работа Полно работно време

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.