Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Се издава дуќан од 42m2 на ул City Mall Skopje. Физичко лице

пред 1 година Живеалишта - Друго  Skopje

-- ден

  • Се издава дуќан од 42m2 на ул City Mall Skopje. | Skopje, zaprodazba.mk
Локација: Skopje
Цена: -- ден

Се издава дуќан од 42m2 на ул. Партизански одреди во тафталиџе 2 спроти City Moll.

тел. 075677511

Дополнителни детали

барам За изнајмување

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.