Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

СЕ ИЗДАВА наместен спрат од куќа, со посебен влез, КИСЕЛА ВОДА, 55м2 Физичко лице

пред 5 месеци Живеалишта - Куќи/Вили  Skopje

-- ден

  • СЕ ИЗДАВА наместен спрат од куќа, со посебен влез, КИСЕЛА ВОДА, 55м2 | Skopje, zaprodazba.mk
Локација: Skopje
Цена: -- ден По договор

СЕ ИЗДАВА наместен спрат од куќа, со посебен влез, КИСЕЛА ВОДА, 55м2.

Дополнителни детали

барам За изнајмување
Број на спратови 1
Број на соби 2+1

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.