Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

СЕ ИЗНАЈМУВА ОПРЕМЕН СТАН КАЈ ПАЗАРЧЕ ЃОРЧЕ Физичко лице

пред 2 седмици Живеалишта - Станови  Skopje
Локација: Skopje
Цена: -- ден По договор

Станот е на 5ти кат и истиот е комплетно опремен и располага со дневна соба со кујна и трпезарија, спална соба, бања и балкон со поглед на Водно.

Екстра:сопствено парно, клима, лифт, паркинг.

Во самата зграда и во близина има повеќе маркети: Стокомак, Кипер, КАМ, Тинекс, Маркет Зур. Во околината има државна Поликлиника, парк, , , автобуски станици.

Станот е слободен од Октомври

Дополнителни детали

барам За изнајмување
Број на соби 1+1
Балкон Да

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.