Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Се продаваат машки патики Nike Air Zoom Pegasus 35 Running Физичко лице

пред 10 месеци Мода - Друго  Skopje

5,500 ден

  • Се продаваат машки патики Nike Air Zoom Pegasus 35 Running | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • Се продаваат машки патики Nike Air Zoom Pegasus 35 Running | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • Се продаваат машки патики Nike Air Zoom Pegasus 35 Running | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • Се продаваат машки патики Nike Air Zoom Pegasus 35 Running | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
Локација: Skopje
Цена: 5,500 ден

Се продаваат машки патики, најнов модел,

Nike Air Zoom Pegasus 35 Running , големина бр.46 (големина бр.12 USA)

- Patikite se kupeni od Nike.com vo USA

- Овој модел црна боја на патики ги има само во Nike store vo City mall , малопродажна цена им е 7990 ден

- Патиките се како нови, облечени се 3-4 пати и не е трчано со нив

- Се продаваат поради погрешен број

Цената не е фиксна

Цена: 5 500 МКД

Дополнителни детали

Големина 46
Пол човек

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.