Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Се продава викенд куќа Физичко лице

пред 8 месеци Живеалишта - Куќи/Вили  Крива Паланка

-- ден

  • Се продава викенд куќа | Крива Паланка, Македонија, zaprodazba.mk
  • Се продава викенд куќа | Крива Паланка, Македонија, zaprodazba.mk
  • Се продава викенд куќа | Крива Паланка, Македонија, zaprodazba.mk
  • Се продава викенд куќа | Крива Паланка, Македонија, zaprodazba.mk
  • Се продава викенд куќа | Крива Паланка, Македонија, zaprodazba.mk
Локација: Крива Паланка
Цена: -- ден

Се продава викенд куќа (легaлизирана) во с.Мождивњак - Крива Паланка, целовкупна површина од 1490 м2, со градски водовод, канализација и асфалт до самата викендица.

Викенд куќата е со површина од 56м2 (купатило, две посебни соби и дневен престој со кујна).

Цена по договор

Тел. за контакт: 070/336-184

Ознаки:

куќа

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.