Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

СЕ ПРОДАВА/ЗАМЕНУВА НОВ НАМЕСТЕН СТАН ВО ОХРИД ЗА СТАН ВО СКОПЈЕ Физичко лице

пред 5 месеци Живеалишта - Станови  Ohrid
Локација: Ohrid
Цена: -- ден

СЕ ПРОДАВА НОВ НАМЕСТЕН СТАН СО ПОВРШИНА 43м².

МОЖНА Е ЗАМЕНА ЗА СТАН ВО СКОПЈЕ.

СТАНОТ Е СО РАСПОРЕД –

КУЈНА ЗАЕДНО СО ДНЕВНА И ТРПЕЗАРИЈА, СПАЛНА СОБА, ХОДНИК, КУПАТИЛО.

СТАНОТ ИМА И ДОДАТЕН ШПАЈС.

ЈУЖНА СТРАНА

КАТ-3 СО ЛИФТ (ЗГРАДА 6 КАТА).

СТАНОТ СЕ НАОЃА КАЈ МАРКЕТ БОЗО, НА УЛ. КАРПОШ ВОЈВОДА БР.48

ЦЕНА: 38.000 ЕВРА

Дополнителни детали

барам За продажба
Број на соби 1+1
Декориран Да
Балкон Да
Површина 43m2

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.