Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

СЕ ПРОДАВА КУЧЕ SHIH TZU Физичко лице

пред 3 месеци Животни - Домашни миленици  Kumanovo

-- ден

  • СЕ ПРОДАВА КУЧЕ SHIH TZU | Kumanovo, Македонија, zaprodazba.mk
  • СЕ ПРОДАВА КУЧЕ SHIH TZU | Kumanovo, Македонија, zaprodazba.mk
  • СЕ ПРОДАВА КУЧЕ SHIH TZU | Kumanovo, Македонија, zaprodazba.mk
  • СЕ ПРОДАВА КУЧЕ SHIH TZU | Kumanovo, Македонија, zaprodazba.mk
Локација: Kumanovo
Цена: -- ден По договор

Здраво здраво, моето име е Оскар! Јас сум 3 месечно кученце од расата Shih Tzu, од прекрасни чистокрвни родители. Mногу сум мил, прилагодлив, весел и лесен за оддржување, имам стекнато хигиенски навики и ги имам примено вакцините кои ми се потребни за да бидам здрав и забавен. Имам и пасош па можам и да патувам! Многу сакам да бидам во друштво на луѓе, особено со дечиња, но моите сопственици поголем дел од денот ме оставаат сам, а тоа ме растажува, па затоа сакаат да ми најдат дом во кој и јас и семејството ќе бидеме среќни. Контакт на мојот сопственик 070/511-161 или на 078/399-323


 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.