Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Се продава куќа во село Клисура Претпријатие

пред 1 година Живеалишта - Куќи/Вили  Skopje

-- ден

  • Се продава куќа во село Клисура | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
Локација: Skopje
Цена: -- ден

Се продава куќа во село Клисура на 5км од Демир Капија со трло за 250 кози,со асфалтен пат до куќата. Куќата е легализирана. Информации на тел 070 218 251

Дополнителни детали

барам За продажба
Број на спратови 1
Број на соби 1+1
Декориран Не
Балкон Не
Површина -

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.