Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО ЧАИР-ГАЗИ БАБА Претпријатие

пред 1 година Живеалишта - Куќи/Вили  Skopje

-- ден

  • СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО ЧАИР-ГАЗИ БАБА | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
Локација: Skopje
Цена: -- ден По договор

ВО ГАЗИ БАБА НАД ОУ.ЛИРИЈА ВО ВТОРИОТ РЕД ОД ПЛАНСКИТЕ КУЌИ,ЛЕПЕНКА ОД ЕДНА СТРАНА , СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ ОД 243М2 И ПРИЗЕМЈЕ 44,07М2 + 20М2 ПОМОШНИ ПРОСТОРИИ +11.65М2 ХОДНИК И ПРВ КАТ 66.29М2 + БАЛКОН 7М2 + 30М2 ОТВОРЕНА ТЕРАСА + 10.39М2 СКАЛИШЕН ПРОСТОР И ХОДНИК, СО НОВИ КОШУЛИЦИ НА ПРИЗЕМЈЕТО,НОВИ ОЛУЦИ И ВНАТРЕШНИТЕ ЅИДОВИ ГЛЕТУВАНИ И ОБЕЛЕНИ, СО ИМОТЕН ЛИСТ. ПРАЗНА ВСЕЛИВА,ВРЕДИ ДА СЕ ВИДИ, ЦЕНА ПО ДОГОВОР, Ш.1475 .

Дополнителни детали

барам За продажба
Број на спратови 2
Број на соби 5+2
Декориран Не
Балкон Да
Површина 190

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.