Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Се продава нов стан со имотен лист во центар на Куманово Stan od 86 m2 Физичко лице

пред 4 месеци Живеалишта - Станови  Kumanovo

-- ден

  • Се продава нов стан со имотен лист во центар на Куманово Stan od 86 m2 | Kumanovo, Македонија, zaprodazba.mk
  • Се продава нов стан со имотен лист во центар на Куманово Stan od 86 m2 | Kumanovo, Македонија, zaprodazba.mk
  • Се продава нов стан со имотен лист во центар на Куманово Stan od 86 m2 | Kumanovo, Македонија, zaprodazba.mk
Локација: Kumanovo
Цена: -- ден По договор

Се продава нов стан со имотен лист во центар на Куманово во чија близина се наоѓа основно училиште, пазар и Соколански парк.

Станот е изграден со добра термо енергетска ефикасност со дебелина на изолација 8 cm, се наоѓа на трет спрат и е добро осветлен.

Станот е опремен со саламандер столарија и со ниско емисионо стакло за заштита од сонце, храстов лакиран паркет. Во станот е спроведена инсталација за парно греање и соларна енергија.

Станот располага со следниве простории:

01- влез -ходник

02- дневна соба со кујна и трпезарија

03- спална соба

04- дечија соба

05- тоалет

06- бања

07/08- тераси

Дополнителни детали

барам За продажба
Број на соби 3+1
Декориран Не
Балкон Да
Површина 86 m2

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.