Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Се продава прекрасен стан во Ѓорче Петров Физичко лице

пред 9 месеци Живеалишта - Станови  Skopje
Локација: Skopje
Цена: -- ден По договор

Се продава стан во Ѓорче Петров. Станот е на втор кат од 85 квадратни метри. Претсобје, кујна, трпезарија, дневна, тоалет, бања, две детски соби, спална соба, два балкони и подрум. Зградата е градба од 1986 година и има сопствен паркинг. Балконите излегуваат на јужна и северна страна. Цената не е фиксна.

Дополнителни детали

барам За продажба
Број на соби 3+1
Декориран Да
Балкон Да
Површина 85

Ознаки:

1000

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.