Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Се Продава реновирана куќа позади СКОПСКИ ПАЗАР – ЧАИР,- Може замена за стан или Кола! Претпријатие

пред 1 година Живеалишта - Станови  Skopje

4,148,000 ден

  • Се Продава реновирана куќа позади СКОПСКИ ПАЗАР – ЧАИР,- Може замена за стан или Кола! | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • Се Продава реновирана куќа позади СКОПСКИ ПАЗАР – ЧАИР,- Може замена за стан или Кола! | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • Се Продава реновирана куќа позади СКОПСКИ ПАЗАР – ЧАИР,- Може замена за стан или Кола! | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • Се Продава реновирана куќа позади СКОПСКИ ПАЗАР – ЧАИР,- Може замена за стан или Кола! | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • Се Продава реновирана куќа позади СКОПСКИ ПАЗАР – ЧАИР,- Може замена за стан или Кола! | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • Се Продава реновирана куќа позади СКОПСКИ ПАЗАР – ЧАИР,- Може замена за стан или Кола! | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • Се Продава реновирана куќа позади СКОПСКИ ПАЗАР – ЧАИР,- Може замена за стан или Кола! | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • Се Продава реновирана куќа позади СКОПСКИ ПАЗАР – ЧАИР,- Може замена за стан или Кола! | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
Локација: Skopje
Цена: 4,148,000 ден

Куќата е блиску Основното училиште Никола Вапцаров, на улица Браќа Реџеп Агич.
Куќата е 65м2 и комплетно реновирана и изолирана.
Куќата поседува 2 спални соби,
1 Салон со кујна,
1 Купатило
1 Подрум
Дворното место е 40м2
Комплетната парцела е 130м2
Куќата ја поседува комплетната документација и веднаш може да се префрли на друго име.
Цена:68.000 Евра

Тел:071 674 414
===================================================

Shitet shtëpi e renovuar mbrapa Tregut te gjelber në Çair të Shkupit
Shtëpia gjendet afër shkollës fillore Imri Elezi (Nikola Vapcarov).
Shtëpia është 65m2 dhe është komplet e renovuar dhe izoluar,
Shtëpia posedon 2 dhoma gjumi,
1 Sallon me Kuzhinë
1 Banjo
1 Podrum
Oborri është 40m2
Komplet parcela është 130m2
Shtëpia i posedon gjitha dokumentat e nevojshme dhe mundet te transferohet menjeher në emër të klientit.
Çmimi:68.000 Euro
Tel: 071 674 414

Дополнителни детали

барам За продажба
Број на соби 2+1
Декориран Не
Балкон Не
Површина 65

Ознаки:

reklama oglasi

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.