Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО ВЛАЕ Претпријатие

пред 1 година Живеалишта - Станови  Skopje

-- ден

  • СЕ ПРОДАВА СТАН ВО ВЛАЕ | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
Локација: Skopje
Цена: -- ден По договор

ВО ВЛАЕ ОД ДЕСНАТА СТРАН ВО БЛИЗИНА НА КАМ МАРКЕТ СЕ ПРОДАВА ДВОИПОЛ СОБЕН СТАН ОД 54М2 +ТЕРАСА+10М2 ПОДРУМ, НА 1/1 КАТ, ОРИЕНТИРАН НА ЈУГ, ЦЕНА 44000 ЕУР , СО ИЛ. Ш.6140

Дополнителни детали

барам За продажба
Број на соби 2+1
Декориран Не
Балкон Да
Површина 54

Ознаки:

СТАН skopje

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.