Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Се продава стан во Хром 64м2 Физичко лице

пред 1 година Живеалишта - Станови  Skopje
Локација: Skopje
Цена: -- ден По договор

Станот се наоѓа во идеална локација(Исаја Мажовски 38)во населба Хром, Ѓорче одличен за брачни парови во близина на градинка, основно, автобуска постојка(5-ка) и пазар. Станот е на 4-ти кат без лифт, има неверојатен поглед кон Порта Влае и Водно!!! Одржуван во многу добра состојба. Големината на станот е 64м2 и додатни 5м2 тераса, истотака има и подрум од 6м2.

Apartamenti ndodhet në një vend ideal (Isaya Mazovsky 38) në vendbanimin e Krom, Gjorçe, i shkëlqyer për çiftet e martuara pranë një kopshti, një stacion primar, stacion autobusi (5) dhe një treg. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 pa ashensor, ka nje pamje mahnitese te Porta Vlae dhe Vodno !!! Mbahen në gjendje shumë të mirë. Madhësia e banesës është 64m2 dhe një tarracë shtesë 5m2, dhe ka një bodrum prej 6m2.

Дополнителни детали

барам За продажба
Број на соби 4+1
Декориран Да
Балкон Да
Површина 64м2

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.