Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Се продава четворособен стан ,почеток на Ново Лисиче Физичко лице

пред 3 седмици Живеалишта - Станови  Skopje

107,000 ден

  • Се продава четворособен стан ,почеток на Ново Лисиче | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
Локација: Skopje
Цена: 107,000 ден

На први кат,во ниска зграда,се продава 119м2 плус 4м2 подрум,3 спални ,гардеробер ,2 бањи и тоалет,три тераси,една затворена,4 клими,аларм,алумил прозори со мермерни окапници, 2 влезни блиндор врати,станот е делив ,4 клими, централно греење појачано,5 вградени плакари,ориентација исток,север,запад, во близина супермаркети,сколо ,градинка,автобуска постојка,паркинг слободен

Дополнителни детали

барам За продажба
Број на соби 4+1
Декориран Да
Балкон Да
Површина 119

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.