Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Се продава citroen регитрирано до 11,2018 , со клима Физичко лице

пред 1 година Автомобили - Мал автомобил  Skopje

73,000 ден

  • се продава citroen регитрирано до 11,2018 , со клима | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • се продава citroen регитрирано до 11,2018 , со клима | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • се продава citroen регитрирано до 11,2018 , со клима | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • се продава citroen регитрирано до 11,2018 , со клима | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • се продава citroen регитрирано до 11,2018 , со клима | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
Локација: Skopje
Цена: 73,000 ден

се продава регитрирано до 11,2018 , со клима

Дополнителни детали

барам За продажба
Автомобилски марки Citroen
Автомобил модел saxo
Гориво бензин
Година 2001
Менувач Рачен
Статус Се користи

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.