Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Се продава Polo 1.4TDI 2000год. Регистрирано цела година 30.12.2020 Физичко лице

пред 6 месеци Автомобили - Мал автомобил  Prilep
Локација: Prilep
Цена: -- ден По договор

Се продава Polo 1.4TDI 2000 55kw. Регистрирано Цела Година (30.12.2020). Одлична состојба, многу сочувано, одржувано и сервисирано секогаш навреме. Направен голем сервис, има и на документ се што е променето.

-Централна брава со далечинско

-Клима со сменет фреон

-Airbag

-Servo

-Електрика на прозорци

-Електрика на ретровизори

-Кровни носачи

-Добри гуми

-Ентериерот е без оштетувања

-Многу економично, потрошувачка 4l

Може и замена со моја или ваша доплата

Цена по договор

Тел. 077409464 077409464 077409464 на истиот број и Viber

Дополнителни детали

барам За продажба
Автомобилски марки Volkswagen
Автомобил модел Polo
Гориво Нафта
Година 2000
Менувач Рачен
Статус Се користи

Ознаки:

polo wv

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.