Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Се продaвa Uaz џип Физичко лице

пред 8 месеци Автомобили - Теренско 4х4 (SUV)  Kavadarci

-- ден

  • се продaвa Uaz џип | Kavadarci, Македонија, zaprodazba.mk
  • се продaвa Uaz џип | Kavadarci, Македонија, zaprodazba.mk
  • се продaвa Uaz џип | Kavadarci, Македонија, zaprodazba.mk
  • се продaвa Uaz џип | Kavadarci, Македонија, zaprodazba.mk
Локација: Kavadarci
Цена: -- ден По договор

Se prodava Uaz dzip.1991godina.Cena po dogovor.Tel za kontak: 070-787-361

Дополнителни детали

барам За продажба
Автомобилски марки Друго
Автомобил модел uaz
Гориво Плин / Бензин
Година 1991
Менувач Рачен
Километри 40.000
Статус Се користи

Ознаки:

uaz dzip

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.