Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Продавам детско седиште NANIA за автомобил, за 2000 денари Физичко лице

пред 9 месеци Дом и семејство - За Деца  Skopje

2,000 ден

  • Продавам детско седиште NANIA за автомобил, за 2000 денари | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • Продавам детско седиште NANIA за автомобил, за 2000 денари | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • Продавам детско седиште NANIA за автомобил, за 2000 денари | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
Локација: Skopje
Цена: 2,000 ден

Продавам детско седиште NANIA за автомобил, користено 2 години, произведено во Франција,со европски стандарди за квалитет и безбедност, со ISOfix систем за прицврстување, за деца 2 до 10 години (тежина од 9 до 36 кг,) и прилагодливо по висина. Седиштето е чисто, одржувано и во исправна состојба. Материјалот на навлаката е пријатен и мек и може да се пере во машина.


 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.