Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

2018 Citroen C3 Физичко лице

пред 7 месеци Автомобили - Мал автомобил  Skopje

429,770 ден

  • 2018 Citroen C3 | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • 2018 Citroen C3 | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • 2018 Citroen C3 | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
Локација: Skopje
Цена: 429,770 ден

2018 Citroen C3

Kil: 7198

Fuel Type: Gasoline

Exterior Color: Light blue

Transmission: Manual

• Air conditioning

• car radio

• Airbag

• leather steering wheel

• cruise control

• Park distance control

• ABS

• central locking

• ESP

• fog lights

• power steering

Дополнителни детали

барам За продажба
Автомобилски марки Citroen
Автомобил модел c3
Гориво бензин
Година 2018
Менувач Рачен

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.