Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

2018 Volkswagen Passat 2.0T R-Line Физичко лице

пред 9 месеци Автомобили - Седан  Skopje

429,770 ден

  • 2018 Volkswagen Passat 2.0T R-Line | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • 2018 Volkswagen Passat 2.0T R-Line | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • 2018 Volkswagen Passat 2.0T R-Line | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
Локација: Skopje
Цена: 429,770 ден

2018 Volkswagen Passat 2.0T R-Line

Mileage: 35,939

Fuel Type: Gasoline

Exterior Color: Platinum Gray Metallic

Interior Color: Titan Black

Transmission: 6-Speed ​​Automatic

Engine: 2.0L I4

Drivetrain: FWD

Дополнителни детали

барам За продажба
Автомобилски марки Volkswagen
Автомобил модел Passat
Гориво бензин
Година 2018
Менувач Автоматски
Статус Се користи

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.