Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

3 TERMO PECKI Magnohrom Физичко лице

пред 5 месеци Дом и семејство - Грејни тела и Клима уреди  Ohrid

-- ден

  • 3 TERMO PECKI Magnohrom | Ohrid, zaprodazba.mk
Локација: Ohrid
Цена: -- ден

3 TERMO PECKI Мagnohrom se prodava poradi selenje, site so trofazen kabel,

ednata 4.5 KW i dvete 3.5 KW,

minimalno koristeni imaksimalno socuvani,

sekoja 50 €

OHRID

Marija, Viber/WhatsApp:+381641914329


 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.