Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

AirPods wireless headphones Физичко лице

пред 4 месеци Технологија - Додатоци за Мобилни телефони  Ohrid

4,000 ден

  • AirPods wireless headphones | Ohrid, zaprodazba.mk
Локација: Ohrid
Цена: 4,000 ден По договор

Нови малку користени Apple оргинал слушалки бежични со можност за wireless charging, топ состојба топ цена достава цела мк.. Имам неколку пара од Америка и сакам да ги продадам. Тука се многу скапи преку 200 евра нови или 100 на старо, Јас ги давам со договор но цената ќе биде пониска од сите огласи. Серифицирани се од Iphone i apple оргинал а работат на сите уреди и на андроид. Пробав да ставам слики но не може да се прикачат, на вибер на бројот сите подетални информации..

Дополнителни детали

Статус Ново
Електронски Бренд Apple

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.